Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra

Perkamiausieji

Šiuo metu nėra perkamiausiųjų

Kokosų aliejaus nauda

KOKOSŲ ALIEJAUS NAUDA JŪSŲ GROŽIUI

Kokosų aliejus yra spaudžiamas iš subrendusio kokoso riešuto vidinės dalies. Jis naudojamas ne tik sveikatai gerinti (gero virškinimo palaikymui, imuninei sistemai stiprinti ir t. t.), bet ir grožiui puoselėti. Tai yra puiki ir natūrali priemonė odos ir plaukų priežiūrai, neturinti jokių žalingų šalutinių poveikių.

Kokosų aliejus plaukams

Iš natūralių priemonių, kokosų aliejus yra vienas geriausių produktų tinkantis plaukų priežiūrai.  Kokosų aliejus palaiko sveiką plauko struktūrą, suteikia plaukams blizgesio ir skatina jų augimą. Be to, kokosų aliejų galima naudoti kaip plaukų kondicionierių, kuris padeda ataugti pažeistiems plaukams. Šis aliejus yra ypatingas tuo, kad jame yra pagrindiniai baltymai, kurie yra reikalingi norint pamaitinti ir gydyti pažeistus plaukus. Pastebėta, jog reguliariai masažuojant galvą kokosų aliejumi sumažėja tikimybė, jog atsiras pleiskanų, net jei jūsų oda labai sausa.

Kaip naudoti?

Populiariausias naudojimo būdas yra tiesiog aliejumi sutepti plaukus, ypač galus. Jei jūsų plaukai linkę stipriai riebaluotis, šaknų visai netepkite. Aliejumi suteptus plaukus reikėtų palaikyti bent 30 min. Dar veiksmingesnis būdas – suteptus plaukus apsukti rankšluosčiu ir taip miegoti, ryte kaip  įprastai galvą išplaukite šampūnu. Skirtumas turėtų būti akivaizdus.

Kokosų aliejaus odai

Kokosų aliejus yra puikus odos drėkiklis visų tipų odai, puikiai tinka ir masažams. Be to, kokosų aliejus neturi jokio neigiamo šalutinio poveikio, skirtingai nei mineralinis aliejus, todėl kokosų aliejus yra saugus siekiant apsisaugoti nuo sausos ir pleiskanotos odos. Pastebėta, jog šis aliejus padeda kovojant ir su raukšlėmis ir odos senėjimo procesais. Kokosų aliejus populiarus ir dažnai yra dedamas kaip vienas iš pagrindinių ingredientų įvairiose odos priežiūros priemonėse, tokiose kaip muilas, losjonai, įvairūs kremai.

Kaip naudoti?

Šį aliejų puikiai galima naudoti vietoj makiažo valiklio. Tiesiog aliejumi suvilgykite vatos tamponėlį ir švelniais sukamaisiais judesiais nuvalykite makiažą.

Kokosų aliejus puikus drėkiklis, kuris ypatingai pravers sausai alkūnių odai, kurią suminkštins ir pamaitins.

Kokosų aliejų sumaišius su ruduoju cukrumi, gausite visiškai natūralų kūno šveitiklį, o į kokosų aliejų įdėję sodos, pasigaminsite priemonę, kuria galėsite šveisti veido odą.

Naudokite šį aliejų ir kaip akių kremą, nes jis drėkina ir švelnina odą bei mažina raukšlelių atsiradimo požymius.

Žalia Pieva