Pristatymas

Gavę apmokėjimą, užsakymą išsiųsime nurodytu adresu per 3-6 darbo dienas.

 Pristatymo galimybės:

 • Prekių pristatymas į namus. Jūsų užsakymą kurjeris atveš į nurodytą vietą. Siuntos pristatomos darbo dienomis, darbo valandomis. Prieš pristatant siuntą, kurjeris su Jumis susisieks ir suderins pristatymo laiką. Pristatymo terminas 1 – 2 darbo dienos.
  Pristatymo kaina :
  Perkant iki 50 Eur – 3,50 Eur
  Perkant virš 50 Eur - nemokamai!
 • Prekių siuntimas registruotu pirmenybiniu Lietuvos paštu. Prekes gausite į artimiausią pašto skyrių. Pristatymo termintas 2-5 dienos. Jums bus atsiųstas siuntimo ID kurį įvedus Lietuvos Pašto internetinėje svetainėje galėsite matyti siuntimo būseną.
  Pristatymo kaina
  Perkant iki 50 Eur- 2,40 Eur
  Perkant virš 50 Eur - nemokamai!
 • Prekes jums galime pristatyti į jūsų nurodytą paštomatą OMNIVA. 
       Perkant iki 50 Eur- 2.00 Eur
       Perkant virš 50 Eur - nemokamai!
Pateikiant užsakymą, pasirinkite  Omniva paštomatą, iš paštomatų sąrašo. Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite sms žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Nuėjus prie paštomato, ekrane pasirinkite "Atsiimti siuntą", suveskite sms žinutėje nurodytą kodą ir atsidarius durelėms pasiimkite siuntą. Siunta į pasirinktą paštomatą pristatoma kitą dieną nuo jos išsiuntimo.  Greitas pristatymo būdas į didžiuosius Lietuvos miestus. Daugiau apie paslaugą galite rasti čia: www.omniva.lt