Alijošiaus želė

Akcija

Alijošiaus želė

99,9% natūrali želė. Alijošius, alavijas, aloe vera – tai nuo seno žinomas kosmetikoje ir medicinoje naudojamas augalas. Svarbiausia alijošiaus savybė – 80 % alijošiaus sudėties sudaro vanduo. Dėl šios priežasties alijošius natūraliai, bet intensyviai drėkina odą.

Daugiau informacijos...

Akcija -30%

6,23 €

Sena kaina: 8,91 €

Alijošiaus želė yra natūralus išsigelbėjimas riebią odą turintiems žmonėms, nes ši želė puikiai drėkina odą ir sutraukia poras, tačiau nepalieka riebumo jausmo. Ji tinkama turintiems sausą odą taip pat, tačiau želei susigėrus, ant jos rekomenduojame tepti maitinantį ar kitokį veido ar kūno kremą, nes dėl alijošiaus sutraukiančių savybių, gali atsirasti odos tempimo jausmas. Alijošius taip pat nuramins ir po skutimosi sudirgusią odą, jam susigėrus, papildomai reikėtų užtepti ir kremo po skutimosi. Pastebėta, jog alijošių naudojant nuolat, jis sumažins tamsius ratilus aplink akis.

 

Vasarą rekomenduojama naudoti kaip odą drėkinančią priemonę prieš saulės vonias ir po saulės vonių.

Kadangi net 80 % alijošiaus sudėties sudaro vanduo, šaltuoju periodu juo reikėtų teptis ne anksčiau kaip prieš 2 valandas prieš išeinant į lauką. Nes porose susidaro vandens lašeliai, kurie, esant minusinei temperatūrai, sušąla ir išplečia poras.

 

Naudojimas: tepti tiesiai ant odos. Taip pat galima naudoti prieš tepant kitą odos priežiūros priemonę (veido kremą, kremą nuo saulės ar kt.).

  • INCI: 99.9% pure Aloe Vera Gel 1% Phenoxyethanol, Vegetable Glycerine,Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA.
  • Kiekis: 50g

1 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: